O nás

NÁBYTOK TRUDON je najväčšia predajňa nábytku v Bardejove. Nachádza sa v budove Somex na Duklianskej ulici. Neďaleko – na odbočke  do Bardejovských Kúpeľov – sa nachádza autobusová zastávka.

Trudon nábytok ponúka široký sortiment, ktorý je vystavený na ploche 1200 m2.  Ponúkame sortiment od najlepších slovenských dodávateľov, ale samozrejme dovážame aj nábytok zo zahraničia: najmä z Českej republiky, menej už z Poľska a Ázie. Či už potrebujete nábytok moderný alebo klasický, čisté línie, vzdušný nábytok, kombinácia sklo/kov alebo naopak masívny drevený nábytok – to všetko nájdete na našej predajni. Chcete aby sa Váš byt niesol vo veselých farbách jari alebo teplých farbách leta? Alebo preferujete chladné farby zimy? Nič z toho  pre nás nie je problém. Celkový vzhľad interiéru dokážeme (te) doladiť aj vďaka širokej ponuke dekoračných predmetov.

V prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby ponúkame vám dopravu ako aj montáž nábytku. Nábytok umiestníme na miesto, ktoré si zákazník vyberie. Samozrejme, že vám nenecháme nábytok vyložený vonku pred vchodom.

Ak je doprava v rámci Bardejova, účtujeme sumu 4,50 € mimo Bardejova 0,90 € za km a ráta sa len cesta k zákazníkovi. Za montáž účtujeme v prípade stoličiek 3% z ceny, u ostatných kategórií 6% z ceny tovaru.

Pri zariaďovaní interiérov na kľúč využívame grafický 3D program ARCON, pomocou ktorého vám vieme ponúknuť niekoľko variantov.

Pokiaľ chcete mať svoju kanceláriu alebo byt, prípadne priestory vašej firmy zariadené skutočne účelne, vkusne a v dobrej cene, obráťte sa na nás.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *