Naša ponuka

Gazelgazel

Gazel, výrobca dreveného nábytku z masívu je česká firma zameraná na produkciu dreveného nábytku zo smrekového, v posledných rokoch i bukového dreva. Nábytok z masívu Gazel je určený pre všetkých ľudí, ktorí ocenia jednoduchosť, variabilitu, nadčasový design a dlhu životnosť. viac…

Bradop Logo českého výrobcu a distribútora nábytku BRADOP

Český výrobca a distribútor nábytku. V ponuke má hlavne kancelárske stoličky, PC stolíky, kontajnery, regále a skrine. Viac…

Meuble Logo firmy Meuble

Slovenský výrobca laminovaného obývacieho nábytku. V ponuke je taktiež nábytok do spálni detských izieb, predsieni a postele. Viac…

EU nábytok Logo firmy EU nabytok

Poľský výrobca ponúkaný svoj sortiment hlavne prostredníctvom letákových akcií. V ponuke je široký sortiment nábytku: obývacie zostavy, spálne, postele, detské izby, kancelárske stoličky, Kuchyne a iné. Viac..

Tribyt 

Kvalitný slovenský výrobca laminovaného a dyhovaného nábytku. V ponuke je široký sortiment od detských izieb, spálni, obývacieho nábytku…

Viac…

Drewmax 

Poľský výrobca kvalitného masívneho nábytku. V ponuke je nábytok z masívneho tvrdého ako aj mäkkého dreva.

Viac…

Domestav 

Český výrobca nábytku, ktorého cieľom je kvalita, design a dobré meno nábytku na českom aj zahraničnom trhu. Je vyvíjaná neustála snaha vyvíjať nové modely, aby bola dosiahnutá spokojnosť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Viac…

Jech      

Kvalitný sedací nábytok Českej výroby. Firma JECH kladie trvalý dôraz na design, ktorý sa odráža v líniách nábytku, ale tiež v použitých látkach pre čalúnenie.

Viac…

Fines   

Slovenský výrobca čalúneného ako aj dreveného nábytku. Pre firmu je charakteristické:Tradícia s dlhoročnými skúsenosťami, dizajn a kvalita ich výrobky sú žiadané na domácom a zahraničnom trhu.

viac…

InElis 

Výrobca sedacích súprav najvyššej kvality. Individualita a detail sú pojmy, ktoré túto značku už roky motivujú pri výbere nábytku do našej ponuky. Poprední svetoví výrobcovia, ktorých exkluzívne zastupujú ma území Českej a Slovenskej republiky sa vyznačujú nielen mnohoročnou tradíciou ale aj vysokou kvalitou remeselného spracovania.

viac…

Tropico  Logo firmy tropico

Hilding Anders je popredný výrobca postelí a matracov v Európe a Ázii. Prostredníctvom cca 30 dcérskych spoločností skupina vlastní širokú škálu európskych a ázijských značiek. Spoločnosť je tiež dodávateľom rady významných medzinárodných nábytkových reťazcov.

viac..

Intermont  

Výrobca značkového českého nábytku MONTERO. Je to nábytok, ktorý pokrýva naozaj široký záber. Vyrábajú detský nábytok, Obývacie izby, sedačky, pracovné stoly, Knihovne a predsiene, stoličky, spálne…

viac…

Kodreta

KODRETA furniture s.r.o. sa zaoberá výrobou chrómového a klasického kvalitného sedacieho nábytku a nadväzuje takto už na 45-ročnú tradíciu výroby tohoto nábytku. Vyrába jedálenské a konferenčné stoličky, kreslá a lavice, jedálenské a konferenčné stolíky a vešiaky.

viac…

Kočiš výroba nábytku  

Firma sa špecializuje na výrobu nábytku na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo lisovanej fólie.
Portfólio firmy sa postupne rozšírilo na výrobu vešiakových stien, písacích stolov, kuchynských liniek, kancelárskeho, kúpeľňového a spálňového nábytku a vstavaných skríň.

viac…

ALBA Logo Kancelárske stoličky Alba

Český výrobca kancelárskych stoličiek ponúkajúci možnosť čalúniť stoličku podľa výberu poťahovej látky. Firma Alba ponúka kvalitné srpacovanie za výhodnú cenu. Táto česká firma má 4 výrobné závody pri čom jeden z nich je umiestnený na slovensku. Viac…

Nowy styl logo značky NOWY STYL

Dodávateľ hlavne kancelárskych a konferenčných stoličiek. V ponuke je veľa modelov kancelárskych stoličiek pri čom je možné vybrať prevedenie zo širokej ponuky látok a koží. Látky sú triedené do štyroch kategórií pri čom cena stoličky je tiež uvedená v štyroch úrovniach. Viac…

MAYER  

Základom sortimentu značky MAYER sú kvalitné výrobky ako: kancelárska stoličkakancelárske kreslorastúcu detskú stoličkurastúci detský stôl,  stoličky a kresla pre zdravotnícke interiéry. Prioritami našich služieb sú profesionalita, ochota a skúsenosť.

viac…

StarDeco 

Kvalitný český výrobca hlavne dekorácií a nábytku. StarDeco využíva velmi moderný a príťažlivý dizajn, ktorý oslovi naozaj každého. Ponuka sa nevzťahuje len na lampy, bytový textil, rôzne typy váz a obrazov, ale obsahuje aj veľmi príťažlivé zostavy obývacích stien.

viac…

Autronic 

Distribútor nábytku hlavne z Číny. Sortiment tejto firmy sa skladá väčšinou z jedálenského nábytku, kancelárskych stoličiek, dekoračných doplnkov a konferenčných stolíkov.

viac…