Predajňa

Hlavná časť výstavnej plochy sa nachádza na treťom podlaží. Hneď po vstupe na ľavej strane nájdete jedálenské sety. Nachádza sa tam naozaj široká ponuka jedálenských setov moderného alebo tradičného dizajnu v rôznych prevedeniach: kombinácia sklo-kov, drevo-kov, celodrevené… Či už hľadáte nábytok čistých línií a jednoduchých tvarov alebo skôr niečo robustnejšie to všetko tu nájdete. Na stoloch sú zároveň vystavené aj rôzne dekoračné doplnky.

Ak budete pokračovať, tak sa dostanete k obývacím stenám a sedacím súpravám. Tu si samozrejme môžte taktiež vybrať z zo širokej ponuky. Nachádzajú sa tu sedacie súpravy z kože alebo látkové, moderné alebo tradičné. Navyše si pomocou vzorkovníkov môžte vybrať zo širokej ponuky poťahov.

Široký sortiment obývacích zostáv je sprevádzaný veľmi solídnou paletou bytových doplnkov. Doplnky zahŕňajú svietniky, rôzne druhy váz či už afrického, európskeho alebo ázijského štýlu a taktiež obrazy.

Na konci predajne sa nachádza výstava kancelárskeho nábytku a  kancelárskych stoličiek. Jedná sa hlavne o kancelársky nábytok HOBIS. Je to vysoko kvalitný nábytok, na ktorý je poskytovaná záruka 5 rokov. Je ošetrený ABS hranami, má rôzne kreatívne riešenia na vedenie kabeláže a charakterizuje ho jednoduchá montáž. Navyše k nemu ponúkame aj rôzne doplnky, ktoré ešte zvyšujú jeho funkčnosť – jedná sa hlavne o elektrické otočné resp. mechanické zásuvkové systémy.

Vrátime sa teraz ku vchodu do predajne. Tam na Vás čaká široká ponuka ponuka predsieňových zostáv.

Vpravo od vchodu sa nachádzajú hojdacie, polohovateľné a iné bytové kreslá,  výstava písacích stolov, váľand a zostáv nábytku do detských izieb, poschodových postelí a rôznych sedacích vakov.

Na štvrtom podlaží sa  nachádza spálňové štúdio, kde okrem širokej ponuky postelí nájdete aj rôzne druhy matracov určených pre každú postavu a váhovú kategóriu. Nachádzajú sa tu okrem klasickej ponuky matracov aj dve luxusnejšie značky CUREM a GELTECH. Matrace značky CUREM využívajú výhradne špeciálnu lenivú penu vysokej objemovej hustoty, ktorá navodzuje efekt podobný stavu beztiaže s vynikajúcou podporou chrbtice (vhodné aj pre dlhodobo ležiacich). U matracov GELTECH vďaka gelovým segmentom, ktoré sú vložené do ložnej plochy matraca, sú vytvorené akupresúrne body, ktoré pomáhajú uvolniť svalstvo.

Na druhom podlaží sa ešte nachádza výstavna plocha kancelárskeho nábytku značky EXNER a kancelárskych stoličiek značiek OFFICE PRO a MAYER.