Na oživenie stien

Už ste sa niekedy pristihli pri tom, ako snívate o dokonalom domove? Ideálnej kancelárii, spálni alebo inej miestnosti, kde sa cítite príjemne? Dnes je sortiment nábytku a doplnkov naozaj veľký a na chuť si príde každý. Či ste už vyznávačom klasického, jednoduchého štýlu, alebo extravagancie, cieľ je jasný. Vyčariť neopakovateľnú atmosféru, zaujať materiálmi, tvarmi a poukázať na osobitý vkus majiteľa.

Mnohí si možno neuvedomujú, že kúpa nábytku nie je všetko. Samozrejme, nábytok tvorí jadro miestnosti a definuje jej zámer, ale svoj podiel na kvalitnom bývaní, kancelárskych alebo obchodných priestoroch majú aj farby a doplnky. Práve doplnky sú tie maličkosti, ktoré dodajú šmrnc, pôsobia ako akcenty a ozvláštňujú priestor. Vhodne zvolenou dekoráciou dokáže majiteľ či nájomca o sebe a svojej práci vypovedať neskutočne veľa.

Tak ako doplnky môžu interiér vyzdvihnúť o niekoľko levelov vyššie, takisto aj nešťastné kombinácie môžu pokaziť celkový efekt.

Predstavte si napríklad kanceláriu, kde by rolu doplnkov prevzali zaprášené umelé kvety, ušpinené koberce, nezladené vankúšiky na lobby sedačke, či gýčové fotorámiky. Určite by to na vás nezanechalo dobrý dojem. Súčasná moderná architektúra sa prikláňa k jednoduchým, ale zároveň funkčným riešeniam. Ulahodia oku, plnia svoju úlohu na sto percent a popri tom všetkom vynikne aj neopakovateľný vkus majiteľa. Aktuálnou novinkou na trhu sú svetelne tabule – tzv. light a wall boxy. O čo ide?

Tento nový trend podčiarkne výnimočnosť každého obrazu, fotky, alebo napríklad loga firmy. Led panel sa postará o to, že oči návštevníka, klienta, či člena domácnosti spočinú na tom správnom mieste. Je len na vás, čo uložíte do svetelnej tabule. Fotky z dovolenky, motto firmy, vaše vyznamenania a certifikáty, alebo jednoducho všetky obrazy a plagáty, ktoré sa vám hodia. Podsvietený led panel zvýrazní akýkoľvek obraz, hoci aj nepriaznivých svetelných podmienkach. Nechajte ho zapôsobiť!

Svetelné tabule sú elegantnou a nenásilnou alternatívou, ktorá poteší každého. Led panel sa bude určite vynímať aj vo verejných priestoroch, napríklad v kaviarňach, galériach či kongresových sálach, kde decentným (a svetelným) spôsobom podčiarknu prednosti firmy. Aj keby ste podsvietené obrazy nevyužili na verejných miestach, určite poslúžia ako solitér vašej domácnosti. Čo môže byť krajšie ako to, keď po dlhom a namáhavom dni vidíte príjemne osvetlenú fotku tých najpríjemnejších momentov?

Našťastie, vôbec sa nemusíte báť nepohodlného pocitu pálenia očí, ktorý vzniká pri dlhom pozeraní do svetla. Mechanizmus je vymyslený tak, aby bol čo najšetrnejší k očiam. V žiadnom prípade nebude „ťahať oči“ ani vytvárať nepríjemné podmienky v miestnosti. Len jednoducho zdôrazní krásu obrazu.

Zakomponujte svetlo do priestoru aj nekonvenčným spôsobom – do obrazu. Nebojte sa tejto extravagancie. Svetlo + obraz sú nová revolúcia interiérových riešení doplnkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *