Služby

Ak sa človek rozhodne kúpiť si nábytok, tak najpodstatnejší problém pre neho je nájsť a zvoliť správny kus nábytku, ktorý by navodil buď pocit domova, poskytol by elegantný vzhľad alebo by mal reprezentatívny charakter. A možno najdôležitejšia vec aby spĺňal daný účel. či už ide o sedačku, kreslo, kancelársky stôl či šatníkovú skriňu.

Grafický návrh Grafický návrh
V prípade ak vám treba pomôcť pri zariaďovaní interiéru, vieme vám poskytnúť niekoľko grafických návrhov po krátkej konzultácií.
Obrázok

Čo ale ak je tento problém vyriešený a my stojíme pred celkom iným problémom. Čo ak stojíme pred problémom ako dostať niekedy až 100kg vážiacu sedačku, ktorá sa nezmestí  do výťahu hoci na piate poschodie nehovoriac ak bývate ešte vyššie.

Doprava a vynáška Doprava a vynáška
Ako predajňa vám vieme poskytnúť prepravu vami zakúpeného tovaru. Doprava pri tom zahŕňa prepravu nábytku na miesto bydliska ako aj uloženie nábytku na konkrétne miesto v domácnosti. Cena za prepravu vrámci Bardejova predstavuje 4,5€ a mimo Bardejova 0,90€ za km. Ráta sa len cesta k zákazníkovi. vynáška je spoplatnená 3€/poschodie vrátane prízemia (napr. ak by bola vynáška na 5 poschodie účtujeme 15€, vynáška na prízemie do izby 3€)

Alebo stojíte pred problémom, že ste síce chceli skriňu ale dostala sa vám len skupina piatich krabíc, ktoré spolu na prvý pohľad toho veľa spoločného ani veľmi nemajú.

Montáž Montáž
Službu montáže poskytujeme ako percentuálny výpočet z ceny kupovaného nábytku. Pri čom ide o 4% z predajnej ceny stoličiek, v prípade ostatného nábytku 8% z ceny.